Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Ławka do brzuszków

Wyrobienie sześciopaku to nie tylko szczytny cel wakacyjny, lecz również ważny element dbałości o prawidłową sylwetkę i wsparcie dla kręgosłupa. Jako producent urządzeń dla siłowni komercyjnych i domowych, proponujemy rozwiązania poprawiające wydajność treningową. Ławka do brzuszków wydaje się nieskomplikowanym przyrządem, który często znika w cieniu innych elementów wyposażenia. Tymczasem to właśnie tu mamy możliwość wykonania początkujących i zaawansowanych ćwiczeń, jakie angażują mięśnie proste, skośne i poprzeczne brzucha.

W ofercie PROforma znajdziesz również inne rodzaje ławek na siłownie — skośna, olimpijska, do hip thrust czy popularny modlitewnik. Poszczególne wersje produktów wpisują się w potrzeby specjalistycznych planów ćwiczeniowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z wytrzymałych akcesoriów PROforma korzystali również klienci indywidualni, którzy chcą wyposażyć wydzieloną przestrzeń w domu w nowoczesny, bezpieczny sprzęt.

Ławka treningowa należy do tych podzespołów, które powinny się znaleźć w każdym miejscu określanym jako siłownia. Trudno sobie wyobrazić salę do ćwiczeń siłowych bez tradycyjnego modlitewnika czy ławki rzymskiej. Jesteśmy polskim producentem profesjonalnego sprzętu na siłownie. W procesie wytwórczym korzystamy z atestowanej stali poddawanej ostatecznie malowaniu proszkowemu. Urządzenia do brzuszków lub do hip thrust posiadają wygodne poduszki z ekoskóry wypełnione pianką wtórnie spienioną o wysokiej gęstości. Takie rozwiązanie poprawia komfort ćwiczeń i ogranicza ryzyko kontuzji.

Sprawdź opisy poszczególnych wersji ławek do brzuszków. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy dokładne informacje o specyfikacji technicznej. Służymy pomocą doradczą na etapie selekcji modlitewników i innych ławek na siłownie. PROforma to przedsiębiorstwo z długą tradycją i ugruntowaną renomą. Ogromnie cieszy nas zaufanie największych placówek treningowych w Polsce, a także klientów indywidualnych.

Bez względu na to, jaką ławkę wybierzesz — olimpijską, skośną czy przeznaczoną do hip thrust — u nas możesz być spokojny o jakość. Rygorystyczna kontrola każdego elementu, który wychodzi z linii produkcyjnej, przekłada się na perfekcję wykonania egzemplarzy trafiających do końcowego klienta.

Co daje ławka skośna w przypadku treningu mięśni brzucha?

Tradycyjna forma wykonywania brzuszków nie wymaga dodatkowego sprzętu. Wystarczy położyć się na podłodze i unosić tułów do góry w określonej ilości powtórzeń. Ławka skośna modyfikuje te założenia i wprowadza dodatkowe elementy, które stają się skutecznym bodźcem do szybszego rozrostu włókien mięśniowych.

Skośna ławka do brzuszków na siłownie wykorzystuje prostą zmianę kąta ułożenia ciała w celu podniesienia efektywności ćwiczeń. Nie należy jej jednak stosować na początku przygody z treningiem siłowym. Kluczem do wydajności i bezpieczeństwa dla użytkownika pozostaje stabilność konstrukcji i wygodna tapicerka. W skośnych ławkach PROforma zastosowaliśmy sprawdzone podzespoły o wysokiej odporności na pot, ścieranie czy rozerwanie. Jesteśmy przekonani, że propozycje z naszej strony internetowej spełnią rygorystyczne wymogi właścicieli siłowni, klubów fitness i innych miejsc promujących ideę zdrowego stylu życia.

Ławka do Hip Thrust

Wypychanie bioder ku górze to klasyczne ćwiczenie hip thrust, które spotkamy w większości planów treningowych dla smukłej sylwetki. Nasze akcesoria do hip thrust opracowaliśmy z myślą o poprawie komfortu i stabilności podpory. Dzięki tym urządzeniom zaangażujesz wybrane mięśnie pośladkowe bez jednoczesnego uruchomienia partii mięśni czworogłowych.

Jeśli chcesz zapewnić kompletne i sprawdzone przyrządy na własną siłownię, koniecznie pamiętaj o wysokiej jakości ławce do hip thrust. Jej uniwersalność objawia się również w możliwości dołączenia wolnych ciężarów lub gum oporowych. Gradacja stopnia trudności ćwiczenia warunkuje precyzyjne dostosowanie oporu do warunków fizycznych danej osoby.

Ławka modlitewnik do siłowni

Wizualne efekty treningu siłowego motywują do wysiłku i pokonywania dalszych ograniczeń. Nic tak nie rozbudza wyobraźni ćwiczących mężczyzn, jak dynamiczny wzrost obwodu i siły bicepsa. Modlitewniki (znane również jako ławki Scotta) umożliwiają realizację planu ze sztangą lub hantlami, gwarantując zarazem pełną kontrolę nad wykonywanym ruchem.

Ławka olimpijska

Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnego urządzenia, które może stanowić samodzielne stanowisko treningowe, ławka olimpijska wydaje się najlepszą propozycją. Nasze produkty posiadają skuteczne zabezpieczenia gryfu na różnych wysokościach. Podobnie jak modlitewnik, również ławka olimpijska zyskała miano obowiązkowego elementu wyposażenia siłowni. Spotkamy ją także w hotelach, szkołach, halach sportowych i domowych aranżacjach przestrzeni treningowej.

Asortyment PROforma stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie właścicieli siłowni i prywatnych użytkowników. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą skonfigurować wyposażenie do Twoich preferencji.