Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Brama treningowa

Profesjonalna brama treningowa i wyciąg bramowy to jedne z najczęściej spotykanych oraz wykorzystywanych maszyn do ćwiczeń Fitness i CrossFit. Sprzęty tego rodzaju cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród zawodowych atletów, jak i też osób, które rozpoczynają swoją przygodę z ćwiczeniami sportowymi. Bramy treningowe pozwalają na zaangażowanie niemalże wszystkich partii mięśniowych, dzięki czemu trening jest dużo bardziej efektywny i skuteczny. Podobnie wygląda to w przypadku sprzętów takich jak wyciąg stacjonarny dolny i górny, ponieważ został on również zaprojektowany z myślą o wszechstronnym rozwoju ciała. W trakcie regularnego użytkowania takich maszyn odczuwalna jest przede wszystkim poprawa kondycji ruchowej oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Profesjonalna brama treningowa do sufitu ułatwia znacznie też proces wzmacniania mięśni, modelowania smukłej sylwetki oraz utrzymywania optymalnej formy. Wszystkie rozwiązania dostępne w naszej ofercie zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Bramy treningowe PROForma wytwarzane są jedynie z atestowanej i certyfikowanej stali przy pomocy nowoczesnych technologii i maszyn takich jak obrabiarki i lasery CNC. Są one także dodatkowo zabezpieczone przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi przy pomocy lakieru proszkowego wysokiej klasy. Ułatwia to także kwestię dopasowania estetyki do indywidualnych potrzeb, ponieważ niemalże wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty jesteśmy w stanie dostarczyć w dowolnie wybranym kolorze palety RAL. Inwestycja w wyciąg na siłownie lub bramę treningową PROForma to świetny sposób na przyciągniecie większej liczby osób zainteresowanych odbywaniem regularnych treningów Fitness i CrossFit. Sprzęt tego typu doskonale sprawuje się zarówno w domowych warunkach, jak i też profesjonalnych klubach i siłowniach.

Wyciąg na siłownie

Z perspektywy czynników takich jak konstrukcja wyciąg treningowy podzielić można na najprościej na:

wyciąg stacjonarny typu góra dół;

wyciąg stacjonarny typu słupek brama;

wyciąg bramowy (np. przyścienna brama treningowa do sufitu)

Górny wyciąg na siłownię przeznaczony jest przede wszystkim do rozwijania i rozbudowywania mięśni grzbietu i ramiom, dolny zaś pomaga kształtować i wzmacniać np. bicepsy. Wspomniane wcześniej bramy treningowe zaliczyć zaś można do kategorii wszechstronnie rozwijających ciało maszyn treningowych, ponieważ w przeciwieństwie do wolnych ciężarów nie ograniczają się one jedynie do rozwijania mięśni zasadniczych. Przykładem może być tu choćby wyciąg bramowy z możliwością regulacji wysokości zblocza linki, ponieważ dzięki tak trywialnemu na pierwszy rzut oka usprawnieniu pozwala to zaangażować pozostałe partie mięśni pomocniczych i stabilizatorów. W praktyce zwiększa to po prostu efektywność treningu i ułatwia utrzymywanie wypracowanej formy niższym nakładem czasowym.

Wyciągi do ćwiczeń – wzmocnienie całego ciała

Stacjonarny wyciąg na siłownie PROForma to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych rozwiązań dostępnych w naszej ofercie. Do jego największych zalet zaliczyć trzeba przede wszystkim możliwość wykonywania wszechstronnie rozwijających ćwiczeń. To właśnie dzięki tego rodzaju maszynom treningowym można szybciej wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę i łatwiej utrzymać ciężko wypracowaną do tej pory kondycję fizyczną. W środowisku takim jak domowa siłownia, brama przyścienna PS-47 sprawdzi się równie dobrze, jak w profesjonalnym klubie CrossFit, ponieważ dzięki możliwości regulacji wysokość można łatwo dopasować ją nawet do niższych pomieszczeń. Warto zwrócić też uwagę na nieco tańszą alternatywę, jaką jest wyposażony w słupek do płynnej regulacji rolki wyciąg bramowy PS-35.1.

Wyciąg bramowy na siłownie – praktyczne rozwiązanie do domu i siłowni

W kwestii takiej jak profesjonalny wyciąg siłownia nie jest jedynym miejscem, w którym można go spotkać, ponieważ dostępne w naszej ofercie produkty doskonale sprawdzają się także w domu. W przypadku niektórych z nich (np. PS-47, PS-39, PS-35.1) umożliwiamy modyfikację wysokości lub szerokości, dzięki czemu w pewnym stopniu da się dopasować ich wymiary do dostępnej przestrzeni. Przed dostarczeniem każdy wyciąg treningowy PROForma zostanie także pomalowany na dowolny kolor palety RAL, dzięki czemu nie trzeba martwić się tym czy będzie on estetycznie pasował do wnętrza. Inwestycja we wszechstronny wyciąg bramowy to także świetny sposób na przyciągniecie nowych klientów, ponieważ nieustannie rosnąca popularność siłowni i klubów Fitness wynika właśnie z możliwości użytkowania profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu treningowego. Wyciąg stacjonarny dolny i górny podobnie jak każdy z produktów dostępnych w naszej ofercie jesteśmy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie Europy. Nie bez przyczyny nasze realizacje oraz maszyny treningowe cieszą się obecnie największym zainteresowaniem w Polsce i Europie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z dobraniem optymalnego rozwiązania zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo e-mailowego z naszymi doświadczonymi specjalistami.