Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Mata gumowa i pomosty ciężarowe na siłownie

Firma PROforma oferuje wysokiej jakości maty i pomosty ciężarowe. Dostępne artykuły stanowią bezpieczne i profesjonalne wyposażenie każdej siłowni, sali fitness czy klubu sportowego. Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane przez specjalistów, a projekty skonsultowane z doświadczonymi kulturystami. To daje pewność ich funkcjonalności. Po zakończeniu produkcji każdy element zostaje poddany szczegółowej kontroli jakości, co również daje gwarancję wysokiej jakości wyrobów.

Do produkcji pomostów i mat wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Dzięki temu nasze artykuły cechują się trwałością i solidnością. Zachowują swe walory użytkowe i wizualne na długo, nawet pomimo intensywnego użytkowania. Cechują się zwiększoną przyczepnością do podłoża. Nie ulegają przesuwaniu, co nie tylko wpływa na bezpieczeństwo użytkowania, ale też pomaga w prawidłowym i efektywnym wykonywaniu ćwiczeń.

Mata do siłowni marki PROforma charakteryzuje się łatwym montażem i wyjątkową elastycznością. Podłoża są wytrzymałe na ściskanie, ścieranie i uderzenia. Atrakcyjny wygląd pomostów i mat gumowych na siłownię sprawia, że stanowią one stylowy i estetyczny element wyposażenia każdej sali.

Nowoczesna mata gumowa na siłownie od producenta

Jako producent mat gumowych gwarantujemy najlepszą jakość naszych wyrobów. Akcesoria wytwarzamy z bardzo drobnego granulatu gumowego utwardzanego, cechującego się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi. Solidna, odpowiednio gruba guma skutecznie redukuje hałas nawet największych ciężarów i w pełni amortyzuje wstrząsy.

Wykorzystanie granulatu wysokiej jakości sprawia, że powierzchnia mat jest idealnie gładka. Jednocześnie jest bardziej higieniczna, co jest szczególnie ważne w miejscach przeznaczonych do ćwiczeń, w których następuje częsty kontakt z wieloma osobami poprzez nawierzchnię i sprzęty sportowe. Gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie maty po każdych zajęciach, a tym samym zachowanie jej w higienicznej, bezpiecznej dla zdrowia czystości.

Oferujemy modele w kilku grubościach, co pozwala dopasować produkty do indywidualnych wymagań. Dostępne gumowe maty umożliwiają wykonywanie rozmaitych ćwiczeń z wykorzystaniem sprzętu sportowego oraz jedynie z ciężarem własnego ciała. Proponujemy podłoża, które mogą być wykorzystane jako nawierzchnia w części przeznaczonej do ćwiczeń grupowych albo jako maty pod ciężary.

Puzzle gumowe na siłownie

Nasza oferta obejmuje puzzle gumowe na siłownie, które sprawdzą się doskonale w mniejszych pomieszczeniach. Specjalny system łączeń dodaje charakteru i efektownego wyglądu matom. To atrakcyjne cenowo, a jednocześnie skuteczne rozwiązanie do siłowni czy klubu fitness. Dobrze amortyzuje wstrząsy, tłumi drgania i hałas oraz ma antypoślizgowe właściwości.

Maty do martwego ciągu charakteryzują się największą grubością, co wpływa na bezpieczeństwo korzystania. Skutecznie zabezpieczą każdy element podłogi. Gładka powierzchnia pomaga utrzymać matę w higienicznej czystości, dzięki czemu jest idealnym wyborem do miejsc, w których ćwiczy wiele osób każdego dnia.

Mata do siłowni o wszechstronnym zastosowaniu

Mata gumowa to znakomite rozwiązanie do sal treningowych, w tym przeznaczonych do treningów indywidualnych i grupowych z wykorzystaniem ćwiczeń aerobowych. Materiał zapewnia optymalne przywieranie podeszwy do podłoża oraz dobrą izolację termiczną. Cechuje się również bardzo dobrą odpornością na ścieranie i uderzenia.

Pomost ciężarowy to z kolei polecana opcja w siłowni. Antypoślizgowa, gładka powierzchnia pozwala ustabilizować postawę i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia siłowe. Ponadto w przypadku upadku sztangi lub hantli powierzchnia maty ochroni podłogę przed zniszczeniem, ponieważ bardzo dobrze amortyzuje upadek i tłumi energię powstającą przy uderzeniu. Wybierając matę pod ciężary, mamy do dyspozycji dwie grubości 40mm i 60mm.