Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Stojaki na obciążenie

Prezentowany sprzęt tworzymy przy użyciu wysokogatunkowych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy blacha profilowana. Oznacza to, że stojaki pod sztangę wytrzymają nawet znaczące obciążenia i nie ulegną uszkodzeniom mechanicznym, takim jak pęknięcia, wgniecenia i złamania. Ponadto wyróżniają się odpornością na wilgoć. To daje gwarancję, że każdy stojak na ciężary pochodzący z naszej produkcji wytrzyma długie lata intensywnego użytkowania. Przypadkowe uderzenia – o co nietrudno w popularnych siłowniach – nie stanowią większego zagrożenia, na dodatek służymy profesjonalnym serwisem w przypadku jakichkolwiek problemów z użytkowaniem produktu. Wszystkie stojaki na gryfy objęte są dwuletnią gwarancją. Zapewniamy jednak, że nie będzie ona potrzebna ze względu na wysoką jakość produkcji.

Przykładamy szczególną wagę do poziomu wykonania, ale nie zapominamy o tym, że nowoczesna siłownia powinna też wyglądać estetycznie. Treningi przeprowadzane w dobrze zaprojektowanym i świetnie wyglądającym miejscu są po prostu znacznie przyjemniejsze. Zachęcają też klientów do powrotu. Dlatego stojak z hantlami został zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi w Europie trendami. Dzięki temu nie przypominają one tradycyjnych, nieciekawych regałów. Użyte przez nas materiały sprawiają dobre wrażenie, a przy okazji nie zawłaszczają wizualnie przestrzeni. W efekcie stojaki na obciążenie stanowią przyjemny dla oka element wyposażenia.

Warto też zauważyć, że projekt konstrukcji został bardzo dobrze przemyślany. Stojaki na hantle są po prostu wygodne w użytkowaniu. To zasługa konsultacji naszego zespołu z zawodowcami oraz profesjonalnymi kulturystami, którzy podzielili się z nami doświadczeniem płynącym z wielu lat treningów. Na tej podstawie mogliśmy wyobrazić sobie, jak stojak na obciążenia i gryfy powinien wyglądać, aby nie sprawiał żadnych problemów, a wręcz ułatwiał utrzymanie porządku na sali.

Jak dbać o porządek na siłowni?

Utrzymanie porządku w siłowni jest niezwykle ważne z kilku względów. Przede wszystkim pozwala to na bezpieczne ćwiczenia. Ponadto sprzęt odłożony na miejsce nie niszczeje i można go łatwo zlokalizować, gdy jest potrzebny. Dlatego stojaki na hantle, gryfy, sztangi i obciążenia są uznawane za standardowy element wyposażenia każdej profesjonalnej siłowni. Nie mogło wobec tego zabraknąć ich w naszym asortymencie. Zachęcamy do przyjrzenia się temu, co mamy do zaoferowania w tym zakresie.

Regał na hantle oraz akcesoria

Kategoria składa się z kilku podstawowych produktów. Polecamy uwadze pomosty ciężarowe z ramy z profilu 40×40 lub 60×60 i sklejki liściastej lakierowanej o grubości 40-60 mm. To doskonałe akcesorium, które znacząco ułatwia trening. Postawiony obok stojak na obciążenie olimpijskie tworzy komfortową przestrzeń do ćwiczeń. To zasługa nie tylko odpowiedniej organizacji otoczenia, ale też maty AntiShock z granulatu specjalnego do pomostów ciężarowych o grubości 60 mm oraz trzpienie do gum oporowych. Z pewnością specjalny pomost zostanie doceniony przez klientów siłowni.

Kolejną niezwykle przydatną konstrukcją są regały na hantle 80x80x3 lub 60x60x3 mm. Pomieszczą one zestaw Hexów od 2,5 do 30 kg lub więcej w zależności od wybranego wariantu, a ich wytrzymałość sięga nawet 1000 kg. Można więc być pewnym ich stabilności oraz trwałości.

Stojak na hantle Hex dwurzędowy jest równie ciekawym wyborem. Wyróżnia się pomysłową konstrukcją, która oszczędza miejsce i ułatwia dostęp do sprzętu. Jego profil konstrukcyjny wynosi 60x60x3 mm, a profilowana blacha osiąga grubość na poziomie 4 mm. Dobrym uzupełnieniem zestawu będzie konstrukcja na gryfy olimpijskie. Tego typu stojaki na siłownię posiadają aż 6 miejsc lub więcej, choć nie zajmują wiele miejsca.

Co jeszcze można u nas znaleźć? Między innymi stojaki pod sztangę i na bumpery. Oprócz tego dostarczamy gryfy olimpijskie trójbojowe, hantle Hex, obciążenia olimpijskie oraz gumowe maty podłogowe, a więc sprzęt, który można zamówić wraz ze stojakami, aby skompletować wyposażenie siłowni w jednym miejscu.

Stojak z hantlami

Produkty w naszej ofercie mają typowe wymiary i wyposażenie. Stojak z hantlami czy pod sztangę został zaprojektowany w taki sposób, aby odpowiadał na zapotrzebowanie większości siłowni oraz klubów fitness. Zdajemy jednak sobie sprawę z tego, że nie są one uniwersalne. Dlatego jako jedyna firma z tej branży w Polsce udostępniamy naszym klientom możliwość wprowadzania modyfikacji do projektów. Z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania.

Dla przykładu możemy wyprodukować na zamówienie stojaki na obciążenie o kilku modułach lub zmienionej konstrukcji. Z kolei stojak pod sztangę może mieć np. inne wymiary. Wszystko jest do uzgodnienia. Z przyjemnością podpowiemy też najkorzystniejsze rozwiązania, bazując na własnym doświadczeniu w branży. Jeśli jakiś projekt jest możliwy do zrealizowania – to można go zrealizować właśnie u nas.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości sprzętem do siłowni. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie, a także doradzą, który stojak pod sztangę z naszej oferty najlepiej sprawdzi się w danym miejscu.