PROforma
POZNAJ NAS BLIŻEJ

PROforma to w 100% polska firma, która wykorzystuje polskie i europejskie materiały wysokiej jakości. 

Dzięki naszej pasji i oddaniu się w tworzeniu sprzętu naszej marki z każdym dniem zyskujemy coraz większe uznanie na rynku polskim i europejskim.

Kładziemy duży nacisk na kulturę pracy i biomechanikę naszych maszyn. Wszystkie nowe projekty konsultowane są z doświadczonymi kulturystami. Dzięki temu nie boimy się wypuszczać naszego sprzętu na rynek.

Drugą rzeczą, która nas wyróżnia to wysoka jakość. Każdy element po zakończeniu produkcji przechodzi przez kontrole jakości.

Dodatkowo jest coś czego nie oferuje praktycznie żadna firma na polskim rynku – możliwość wykonywania sprzętu na specjalne zamówienie.

Na potrzebę rynku stworzyliśmy osobny dział, gdzie produkowany jest sprzęt na zamówienie klienta. Za naszym pośrednictwem możesz stworzyć sprzęt, który będzie pasował do twojej siłowni.

Ciągle poszerzamy swoją ofertę po to aby mogli  Państwo znaleźć wszystko czego potrzebują  w jednym miejscu.

6

LAT DOŚWIADCZENIA

Wieloletnie doświadczenie w branży produkcji produktów Fitness i CrossFit pozwala nam na dostarczanie Państwu sprzętu tylko najwyższej jakości.

11

KONSTRUKTORÓW

Nasi doświadczeni konstruktorzy dbają o najmniejsze szczegóły. Zarówno w trakcie projektowania maszyny jak i okresie produkcji oraz późniejszej eksploatacji.

1276

ZADWOLONYCH KLIENTÓW

Stale poszerzamy naszą bazę zadowolonych klientów. Nasze produkty trafiają zarówno do małych,  garażowych "kuźni" jak i dużych centrów Fitness.

87

PRODUKTÓW W OFERCIE

Oferujemy tylko sprzęt najwyższej jakości, który testujemy na każdą możliwy sposób w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania.

DLACZEGO
WARTO NAS WYBRAĆ?

Konstrukcje CrossFit to część oferty naszej firmy, każda konstrukcja jest przemyślana i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Nasi klienci mają możliwość stworzenia własnej konstrukcji, którą przed montażem możemy zobrazować klientowi na podstawie wizualizacji 3D. 

ATESTOWANA STAL

Stal, która jest głównym materiałem naszych produktów posiada odpowiednie atesty i certyfikaty.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Bardzo duża część produkcji oparta się na nowoczesnych maszynach CNC oraz laserach 2D i 3D.

DOWOLNY KOLOR

Wszystkie nasze konstrukcje malujemy proszkowo na dowolny, wybrany przez Państwa kolor z palety RAL.

NAJLEPSZE LAKIERY

Lakiery proszkowe, którymi malujemy nasze konstrukcje są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku.

POZNAJ PROCES
PRODUKCJI SPRZĘTU

Projektowanie i produkcja

Każdy nasz sprzęt poddajemy skomplikowanemu procesowi projektowania w którym staramy się uwzględnić wszystkie możliwe czynniki podczas eksploatacji. Produkcje nadzorujemy osobiście.

Nasz sprzęt w akcji

Każdy sprzęt przechodzi rygorystyczne testy oraz sprawdzenia przed oddaniem do użytkowania. Dzięki temu otrzymujecie Państwo produkt bezpieczny, dopracowany i zapewniający najwyższy komfort treningowy.

OPINIE
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Kładziemy duży nacisk na kulturę pracy i biomechanikę naszych maszyn. Wszystkie nowe projekty konsultowane są z doświadczonymi kulturystami. Dzięki temu nie boimy się wypuszczać naszego sprzętu na rynek.