Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Power Rack

Treningi crossfit charakteryzują się dużym natężeniem ćwiczeń siłowych i kondycyjnych, które należy wykonywać na specjalistycznym oprzyrządowaniu. Jednym z najczęściej wykorzystywanych urządzeń jest tzw. power rack (lub jego mniejsza wersja – half rack), będący systemem do ćwiczeń o konstrukcji klatki. Power rack z wyciągiem to klasyczny przykład tego, jak nowoczesne technologie sportowe mogą odmienić życie pasjonatów wysiłku fizycznego i wznieść ich na zupełnie nowe poziomy efektywności. Oferta producenta sprzętu do crossfitu musi zatem obejmować także specjalistyczne klatki power rack, wykonane z wytrzymałych komponentów. PROforma to polski producent wyposażenia do crossfit. Naszą ofertę kierujemy do profesjonalnych siłowni i klubów fitnessu, dla których przygotowaliśmy kompletne zestawy ćwiczeniowe ze stalowych profili. Modułowa konstrukcja naszych urządzeń sprawia, że ich kształt można dowolnie modyfikować, w zależności od uwarunkowań przestrzennych. Tam, gdzie nie da się zmieścić pełnowymiarowej klatki, rekomendujemy nowoczesny half rack z wyciągiem górnym i dolnym. Sprzęt half rack z naszej oferty występuje w kilku konfiguracjach, np. ze zintegrowanym pomostem ciężarowym. Dzięki kompaktowym rozwiązaniom ośrodki treningowe mogą zaproponować swoim klientom infrastrukturę do wykonywania dowolnego ćwiczenia.

Zaprojektowana w PROforma klatka power rack doskonale posłuży także jako element wyposażenia domowej siłowni. Pasjonaci kalisteniki, którzy chcą wzbogacić swój trening o aktywność z ciężarami, mogą zakupić profesjonalny power rack z wyciągiem. Progres treningowy stanie się wówczas kwestią czasu. Nasze konstrukcje do crossfitu wyróżnia wszechstronność, stabilność i estetyczne wykonanie. Niezależnie od poziomu intensywności treningowej, sprzęt zakupiony w sklepie PROforma posłuży bezawaryjnie przez wiele lat, gwarantując zarazem najwyższy stopień bezpieczeństwa dla użytkowników.

Half Rack z wyciągiem

Klatka power rack nie jest jedynym elementem wyposażenia treningowego, jaki możesz zakupić bezpośrednio w sklepie producenta PROforma. Mając na uwadze różnorodne zapotrzebowanie adeptów crossfitu, przygotowaliśmy ofertę na klatki typu half rack, wykonane z najwyższym przywiązaniem do detali. Każdy half rack posiada solidną konstrukcję opartą o drążki stalowe i wyposażoną w szereg akcesoriów treningowych. Uniwersalność klatki half rack polega m.in. na możliwości montażu dodatkowych elementów do ćwiczeń. W przypadku klatki half rack cena odzwierciedla wybrany zestaw sprzętowy i rodzaj bazy do treningów. Posiadamy kilka modeli klatek siłowych, będących odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Ogromną popularnością cieszy się half rack PS-12.1, będący kwintesencją kompaktowości i wielofunkcyjnego zastosowania. W tym modelu znajdziesz np. podwójne haki krótkie i długie haki asekuracyjne, kilkadziesiąt ponumerowanych otworów głównych, trzpienie ze stali nierdzewnej służące do magazynowania obciążeń, oraz drążek gumowany z kilkoma uchwytami. W ramach jednego zakupu zyskujesz zatem kompletny zestaw do zaangażowania głównych partii mięśniowych. Regularny trening oparty o half rack z wyciągiem przynosi spektakularne rezultaty.

Half rack jest doskonałą propozycją dla osób zaczynających przygodę z treningiem siłowym. Wolna przestrzeń w domu może szybko przeobrazić się w profesjonalne zaplecze treningowe, dostępne niezależnie od warunków atmosferycznych czy odległości do najbliższej siłowni. O ile w przypadku klatki power rack cena predestynuje ją raczej do użytku profesjonalnego, o tyle urządzenia w formacie half rack można bez problemu zaadaptować do zastosowań domowych.

Oferta firmy PROforma od lat skupia się na propagowaniu treningów crossfit, które uważamy za doskonały sposób na rozwój wszystkich partii mięśniowych i poprawę kondycji. Dla klubów fitness, siłowni i ośrodków treningu personalnego przygotowujemy indywidualne pakiety cenowe, uwzględniające rodzaj i ilość zamawianego sprzętu. W przypadku takich produktów jak power rack cena od PROforma nie może być bardziej konkurencyjna. Stosunek kosztu zakupu do jakości produktu stawia nasz sprzęt na pierwszych miejscach rankingów branżowych.

Oferta PROforma na half rack i power rack z wyciągiem – dlaczego warto?

Asortyment, który umieszczamy na naszej stronie internetowej, jest efektem wieloletniego procesu projektowego i licznych testów jakościowych. Sami aktywnie korzystamy z dobrodziejstw crossfitu, dlatego doskonale rozumiemy wyzwania, jakim stawiają czoła sportowcy. Oferta PROforma dla siłowni i centrów sportowych dotyczy konstrukcji o modułowym charakterze, zbudowanych na profilach z wysokogatunkowej stali. Klatki treningowe z powodzeniem służą nie tylko zawodowcom, lecz także osobom dopiero rozpoczynającym ćwiczenia siłowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Specjaliści PROforma chętnie odpowiedzą na pojawiające się pytania i pomogą dobrać najlepszy sprzęt do danej metody treningowej.